Regulamin strony

Niniejszy regulamin korzystania ze strony taka-pozyczka.pl . Stanowi nieodłączną część zgody użytkownika, który będzie czerpał z niej informacje lub skorzysta z ofert produktów na niej prezentowanych.

  1. Właścicielem strony jest osoba prywatna, która użycza powierzchnię strony taka-pozyczka.pl do celów reklamowych innym podmiotom gospodarczym.
  2. Właściciel strony taka-pozyczka.pl NIE UDZIELA pożyczek a jedynie prezentuje oferty innych firm, które takowe pożyczki udzielają.
  3. Właściciel strony taka-pozyczka.pl NIE ZBIERA I NIE GROMADZI żadnych danych osobowych klientów / osób /, które odwiedzają stronę. Wyjątkiem są tylko dane statystyczne gromadzone przez cookies (tj.: adres IP, system operacyjny, rodzaj przeglądarki, czas wejścia, czas przebywania na stronie).
  4. Właściciel strony taka-pozyczka.pl nie jest stroną w sprawach spornych powstałych pomiędzy klientem, który skorzystał z jednej / lub wielu / ofert zamieszczonych na niniejszej stronie. W przypadku reklamacji i rozwiązania problemów wynikłych skorzystania z oferty (ofert), należy bezpośrednio kierować się do właściciela (firmy) oferującej dany produkt (usługę).
  5. Właściciel strony oświadcza, że mimo starań w przekazie rzetelnej informacji na temat pożyczek mogą się wkraść nie ścisłości lub być na daną chwilę nie aktualne. W takich przypadkach uczulam aby każdy decydujący się na ofertę zamieszczoną na taka-pozyczka.pl , dokładnie zapoznawał się z regulaminem i informacjami jakie dostarcza firma z danej ofert (na swojej stronie ).
  6. Prezentowane oferty pożyczek na stronie taka-pozyczka.pl, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu cywilnego.

Bezpieczeństwo pożyczania.

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na temat bezpiecznego pożyczania przez Internet. Otóż staramy się na naszej stronie zamieszczać sprawdzone a więc bezpieczne oferty. Pamiętać jednak należy o bardzo ważnej zasadzie, że bezpieczeństwo finansowe budżetu domowego zależy tylko od Państwa. Wybierając pożyczkę należy dokładnie zapoznać się z umową i regulaminem pożyczki. Najważniejsze jednak jest poznać całkowity koszt spłaty szybkiej pożyczki pozabankowej. Pożyczanie nie może stanowić zagrożenia dla płynności budżetu domowego. A najgorszą wersją jest pożyczanie na spłatę innych zobowiązań pożyczkowych. To prosta droga do wpadnięcia w „pułapkę zadłużeniową” a tym samy nie możliwością spłaty zadłużenia. Za takimi działaniami rozpoczyna się egzekucja komornicza. Proszę więc rozsądnie przystępować do zaciągania pożyczki przez internet.